شنبه ٠٤ تير ١٤٠١ - 
1 2 3
 
آخرین عناوین :
خدا را بخوانيد و به اجابت دعاي خود يقين داشته باشيد و بدانيد كه خداوند دعارا از قلب غافل بي خبر نمي پذيرد.(حضرت محمد (ص))
منو اصلی
 
 

راهنمای جستجوی منابع کتابخانه

دانلود فایل PDF

 

جهت اطلاع از منابع کتابخانه می توانید به سایت  www.dlib.sbmu.ac.ir  مراجعه کنید. (راهنمای استفاده از این سایت در صفحه دانلود فایلهای آموزشی وجود دارد.)

در این پایگاه علاوه بر امکان جستجوی منابع کتابخانه می توانید منابع موجود در سایر دانشکده های دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی را نیز جستجو کنید.

جهت یافتن کتاب مورد نظر خود علاوه بر استفاده از نشانه گذاری های روی قفسه های کتب که بصورت موضوعی مشخص شده است، می توانید با استفاده از شماره راهنمای کتاب نیز نسبت به یافتن کتاب مورد نظر خود اقدام کنید.

جهت دریافت راهنمایی از کمک کتابداران مستقر در میز امانت کتابخانه استفاده کنید.

بمنظور جستجوی پایان نامه، علاوه بر سایت فوق الذکر می توانید از دفاتر موضوعی پایان نامه ها نیز استفاده کنید و با دادن شماره راهنمای پایان نامه مورد نظر خود به کتابدار کتابخانه، امکان مطالعه پایان نامه را در کتابخانه خواهید داشت.

جهت بازیابی فایل تمام متن مقالاتمورد نظر (مقالات انگلیسی زبان) ابتدا از طریق شبکه داخلی دانشکده، منابع الکترونیک کتابخانه را چک کنید . این امکان فقط و فقط در داخل دانشکده و از طریق تمام کامپیوترها در کلیه طبقات میسر است.

جهت استفاده از این امکان با استفاده از یکی از کامپیوترهای دانشکده مسیر زیر را دنبال کنید:

  start →run→\\192.168.7.15   

در صورت پیدا نشدن مقاله مورد نظر، در آدرس فوق الذکر، به صفحه Online Dental Journal  را انتخاب کنید. در این صفحه لیست مجلات آنلاین حوزه دندانپزشکی با لینک به صفحه اصلی مجله وجود دارد. در صورتیکه در محیط دانشگاه هستید بدون نیاز به رمز ورود مقاله خود را دانلود کنید. در غیر اینصورت لازم است از طریق نام کاربری و رمز VPNوارد شوید.

در صورت پیدا نکردن مقاله  مورد نظر خود از دو مسیر فوق الذکر با همراه داشتن اطلاعات کامل مقاله (عنوان مجله ،سال، دوره، شماره و شماره صفحه) به کتابخانه مراجعه کنید.

دسترسی سریعپیوندهای مهمپیشگیری از کووید19

چه جمعه ها که يک به يک غروب شد نيامدي...
چه بغض ها که در گلو رسوب شد نيامدي
تمام طول هفته را در انتظار جمعه ام...
دوباره صبح، ظهر، غروب شد نيامدي
اللهم عجل لوليک الفرج

پیوندها

 

کد انتخاب شده وجود ندارد
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران خیابان یــمن - خیابان شهید اعــرابی جنب بیمارستان آیت الله طالقانی

تلفن : 23871 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
 
 
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.