يکشنبه ١٢ تير ١٤٠١ - 
1 2 3
 
صفحه اصلي > آرشیو اخبار 
 
 


  چاپ        ارسال به دوست

روابط عمومی دانشکده دندانپزشکی

رونمایی از ٦ اثر تالیفی روابط عمومی دانشگاه در دوران کرونا

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی، این آثار شش گانه شامل درس آموخته‌های مدیریتی و راهبردی ستاد فرماندهی مبارزه با بیماری کرونا در کلانشهر تهران، مروری بر اقدامات کروه جنوبی در مدیریت بحران کرونا، کرونا از نگاه بیماران، در مسیر تصمیم سازی بر مدار افکار عمومی، رسانه در بحران و تصویر یک نبرد می‌شود.

درس آموخته های مدیریتی و راهبردی ستاد فرماندهی مبارزه با بیماری کرونا در کلانشهر تهران

 

این سند با هدف مستندسازی درس آموخته‌های مدیریتی و راهبری ستاد فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران در دوران موج اول شیوع تدوین شده است. ثبت درس آموخته‌ها در گام اول موجب ایجاد حافظه تاریخی خواهد شد و هدف به کارگیری تجارب موفق و جلوگیری از بروز مجدد تجارب ناموفق در آینده را محقق خواهد ساخت.

کتاب مروری بر اقدامات کره جنوبی در مدیریت بحران کرونا

ین کتاب مروری بر اقدامات کره جنوبی در مدیریت بیماری کروناست که  تلاش‌های این کشور علیه کووید-۱۹را از زمان شیوع آن در اواخر ژانویه تا پایان سپتامبر ۲۰۲۰به طور جامع بیان می کند. این گردآوری بررسی‌های همه جانبه دولت و روند مستمر ارتقا و تنظیم اقدامات کشور کره جنوبی را هماهنگ با وضعیت در حال تحول، ثبت کرده است.

کرونا از نگاه بیماران


مرکز پژوهش و افکارسنجی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی به سفارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد مبارزه با کلانشهر تهران در این اثر به «ارزیابی دیدگاه بیماران ترخیصی مبتلا به کرونا از بیمارستان های استان تهران از روند ابتلا تا درمان در پاییز ۹۹» پرداخته است.

در مسیر تصمیم سازی بر مدار افکار عمومی

این اثر نیز مروری دارد بر مسیر فکری مردم و جهت گیری تصمیم گیری ها و مکاتباتی که توسط مسئولان برای مقابله با پاندمی کرونا صورت گرفته است و به پژوهشگران، مدیران، فعالان و کنشگران حوزه مدیریت بحران و مدیریت سلامت کمک می‌کند تا در برخورد با بحران‌های مشابه رویکردی مبتنی بر شواهد داشته باشند.

رسانه در بحران

مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی ستاد عملیات مقابله با کرونا در کلانشهر تهران، در دورانی که تنها چند ماه از شیوع پاندمی در کشور گذشته بود، با برگزاری وبینارهایی به بررسی موضوعات مبتلابه و مشترک بین حوزه سلامت و ارتباطات پرداخت تا در ادامه مسیر بر مفاهیم و اصول رسانه و روزنامه نگاری در حوزه سلامت تاکید شود.

تصویر یک نبرد

این کتاب مصور روایتگر ایثارگری های مدافعان سلامت در دوران پاندمی کروناست و در پنج فصل و ۲۹۲صفحه توسط روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی گرداوری شده و به چاپ رسیده است.
این عکس نگاره ، گلچینی است از۷۵جلسه ستاد فرماندهی مقابله با کرونای تهران،  ۶۴بازدید فرمانده ستاد و نزدیک به ۴۰۰قاب ماندگار مدافعان سلامت تهران که در طی۱۰۰۰روز خدمت ثبت و منتشر شده است.


٠٨:٥٥ - دوشنبه ٢٦ ارديبهشت ١٤٠١    /    عدد : ١١٦٥٨٧    /    تعداد نمایش : ٨٠


برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
پیوندهای مهم
پایگاه اطلاع رسانی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی دولت
------------------------------------------
نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری
------------------------------------------
پایگاه اطلاع رسانی پلیس فتا
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
شهید بهشــتی
آدرس : تهران - بزرگراه شهید چمران اوین بلوار دانشجو -دانشکده دندانپزشکی شهید بهشتی


تلفن : 5-22175350 - 021
پست الکترونیک : info@sbmu.ac.ir
© تمامی حقوق این سایت متعلق به دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی شهید بهشتی می باشد.